Energy Fitness
Studio
rozkład zajęć aerobiku ikona

Strefa Cardio

Trenig Cardio, inaczej trening wytrzymałościowy lub tlenowy, jest najczęściej polecanym wysiłkiem dla osób odchudzających się. Może być stosowany praktycznie przez wszystkich, bez względu na wiek i poziom wydolności fizycznej. To doskonały sposób na spalenie zbędnej tkanki tłuszczowej, dotlenienie organizmu czy też zwiększenie wydajności pracy serca i płuc

Punktem wyjścia do skutecznej realizacji treningu cardio, jest wysokiej jakości sprzęt kontrolujący pracę serca. Poniżej przedstawiamy sprzęt, który mamy do Państwa dyspozycji.

Bike B 5.1e

rower do treningu cardio

Ergometr B 5.1e to rower treningowy serii Reebok Performance Series dla wymagających, który umożliwia trening z regulacją mocy zarówno zależnie, jak i niezależnie od prędkości. Dzięki elektronicznej regulacji oporu w zakresie 16 stopni co 25 watów pomiar danych treningowych jest precyzyjny i spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających sportowców nastawionych na wyniki. Komfort treningu zapewnia również innowacyjny system hamowania M-Force Direct Drive System.

Crosstrainer C 5.1e

crosstrainer do trenigu cardio

Orbitrek C 5.1e nadaje się idealnie do zaawansowanego treningu sportowego dzięki regulacji mocy zarówno zależnie, jak i niezależnie od obrotów. Duży ciężar i rozmiar koła zamachowego umożliwiają równomierne eliptyczne ruchy. Regulacja oporu odbywa się za pomocą systemu M-Force Direct Drive w 16 stopniach co 25 watów. Orbitrek C 5.1e zapewnia optymalny trening całego ciała użytkownikom o wysokich wymaganiach.


I-rower 2.5e

i-rower do treningu tlenowego

Wioślarz i-rower 2.5e to pierwszy wioślarz z ergometrem w serii Reebok i-series. Technologia Direct Drive System umożliwia dokładne zaplanowanie efektywnego treningu ze wskaźnikiem mocy w skali 16 stopni od 25 do 400 watów

© 2011 Energy Fitness Studio - Aerobik, Fitness, PowerPlate
design by: wizarts.pl