Energy Fitness
Studio
rozkład zajęć aerobiku ikona

Plan zajęć

poniedziałek

18:30 - 19:30

Zdrowy Kręgosłup

prowadzi: Karolina

19:30 - 20:30

Total Fitness

prowadzi: Gosia

wtorek

19:00 - 20:00

XCO

prowadzi: Magda

środa

19:00 - 20:00

Body Ball

prowadzi: Gosia

czwartek

18:00 - 19:00

Nirvana Fitness

prowadzi: Gosia

19:00 - 20:00

Total Fitness Ewa Chodakowska

prowadzi: Gosia

piątek

19:00 - 20:00

PILATES

prowadzi: Kasia

sobota

Karnety

Aerobik

  • 1 wejście: 20.-
  • 4 wejścia: 50.-
  • Open: 99.-

Roll masaż

  • 1 wejście: 10.-
  • 4 wejścia: 30.-
  • 8 wejść: 60.-

Power Plate

  • 1 wejście: 20.-
  • 10 wejść: 150.-

Sauna

  • 1 wejście: 30.-

pierwszy taniec ikona

Pierwszy taniec

Zapraszamy do nauki pierwszego tańca wszystkie pary które niebawem staną na ślubnym kobiercu. Lekcje w obecności nauczyciela tańca sprawią, iż pierwszy Państwa taniec na przyjęciu weselnym będzie zachwycający, choreografia układana jest indywidualnie w zależności od muzyki i upodobań. Dzięki profesjonalnym wskazówkom poczujecie się pewnie i bez stresu rozpoczniecie zabawę.

opis zajęć fitness ikona

Opis zajęć

Pilates

To słowa samego twórcy metody - Josepha Pilatesa. Wypowiedział je w 1965 roku, mając 86 lat. I faktycznie się nie mylił. "Pilatesowa" gorączka ogarnęła prawie cały świat. Ameryka zwariowała na punkcie Pilatesa, a w ślad za nią poszły inne kraje. Zastanawiasz się nad fenomenem metody Pilatesa? Wydaje Ci się, że to kolejny przejściowy szał dostępny tylko dla wybranych, który przeminie za kilka lat? Nic bardziej błędnego. Pilates jest dla wszystkich! Jest to metoda mającą na celu stworzeniu równowagi w ciele. Jest treningiem "dobrego samopoczucia". Wpływa na to jak wygląda ciało, jak je odczuwamy i jak ono pracuje. Ćwiczenia bez stresu i męki wykonywane przy dźwiękach spokojnej muzyki wprowadzają nas w dobry nastrój i poprawiają wygląd naszego ciała. Fizjoterapeuci i osteolodzy określają tę metodę jako jedną z najbezpieczniejszych form aktywności ruchowej.

Aerobox

lub inaczej aeroboxing to zajęcia, które łączą w sobie klasyczne elementy fitnessu ze sztukami walki, takimi jak karate, boks czy kickboxing. Zajęcia przeznaczone są dla szerokiego grona uczestników i zapewniają wszechstronny rozwój.

W skład ćwiczeń wchodzi kompleksowy program fitnessu, który pozwala rozwijać kondycję, wytrzymałość siłową, a także zwiększa siłę dynamiczną, szybkość i równowagę. Oprócz tego wprowadzone są ćwiczenia na kontrolę oddechu i koncentrację, jak również elementy relaksacji i kształtowania siły umysłu. Trening opiera się na połączeniu siły, elastyczności i gibkości. Odpowiednio dobrane ćwiczenia zapewniają dobrą efektywność i są przy tym bezpieczne dla zdrowia.

Aerobox przeznaczony jest dla osób, które szukają zajęć o dużym zróżnicowaniu i nie lubią monotonii. Odbywają się w rytm szybkiej muzyki, dlatego niezbędne jest wyczucie rytmu i wytrzymałość. Ze względu na dużą intensywność treningi polecane są osobom, które ćwiczyły wcześniej np. fitness i posiadają dobrą kondycję. Wymagają także dużego nakładu energii. Instruktorzy podkreślają, że tego typu trening jest świetną metodą na rozładowanie stresu i negatywnych emocji w bezpieczny sposób. Dlatego polecany jest szczególnie dla osób, które posiadają niespożyte nakłady energii i nie wiedzą, jak je spożytkować.

Step+Easy

Zajęcia wykorzystujące step, mające charakter treningu wytrzymałościowego i wzmacniającego mięśnie. Proste choreografie i świetna muzyka sprawia, iż trening ten jest naprawdę przyjemny. W drugiej części zajęć wykorzystujemy piłkę EASY BALL. Ćwiczenia wzmacniające wszystkie partie mięśniowe dostosowane są dla wszystkich osób bez względu na stopień wytrenowania.

Step & Shape

Zajęcia o charakterze wytrzymałościowo - wzmacniającym, wykorzystujące hantle. Idealnie nadają się dla osób zaczynających trening ze stepem, pozwalają na obeznanie się z podstawowymi zasadami treningu typu aerobik.

Zumba

Zajęcia fitness, które łączą proste kroki, rytmiczną muzykę i świetną zabawę. Inspirowane latynoskimi rytmami proste kombinacje kroków sprawią, iż poczujesz się świetnie a przy okazji spalisz nawet 600kcal w ciągu jednej godziny! Polecany dla wszystkich kochających świetną zabawę.

Afro Dance

Taniec który został stworzony na bazie ruchów i kobiecych tańców rytualnych, jest pełen dynamiki i energii, pozwala zatracić się w ruchu i wyrzucić negatywne emocje. Idealny trening aerobowy pozwalający spalić tkankę tłuszczową.

TBC - Total Body Conditioning

Rzeźbienie ciała, lekcja, na której wzmacniane są mięsnie całego ciała, kształtowana jest w sposób świadomy i efektywny. Wykorzystuje step, hantle i piłki Body Ball.

© 2011 Energy Fitness Studio - Aerobik, Fitness, PowerPlate
design by: wizarts.pl